LKU kredito unijų grupės mokėjimo kortelių turėtojams – galimybė metus pradėti SPA procedūromis

Didžiausią kredito unijų grupę šalyje prižiūrinti Lietuvos centrinė kredito unija (LCKU) kartu su partneriu „Mastercard“ skelbia šventinį žaidimą LKU kredito kortelių „Mastercard Standard“ turėtojams. Žaidimą vainikuos prizai net šešiems laimingiesiems, kuriems atiteks dovanų kuponai poilsiui ir kūno puoselėjimo procedūroms „Vytautas Mineral SPA“ Birštone.

Pirkdamas dovanas kitiems – gauk dovaną sau!

Jau per 12 tūkstančių LKU kredito unijų grupės klientų naudojasi mokėjimo kortelėmis „Maestro“, „Mastercard Standard“ ir „Mastercard Business“, kurios spėjo tapti nepamainomu kasdienių atsiskaitymų įrankiu. „Kaip pradėsi Naujuosius metus – tokie jie ir bus“ – esame visi girdėję, todėl LKU kredito unijų grupė dovanoja galimybę kredito kortelių „Mastercard Standard“ turėtojams metus pradėti SPA procedūromis.

Viskas, ką reikia padaryti, tai visu žaidimo laikotarpiu su savo „Mastercard Standard“ kortele atlikti 5 (penkias) arba daugiau mokėjimo operacijų ir užpildyti dalyvio anketą čia. Skaičiuojamos operacijos tiek atliktos internete, tiek fizinėse prekybos ar paslaugų teikimo vietose.

Žaidimo, kuris vyks nuo 2022 m. gruodžio 9 d. iki 2023 m. sausio 9 d., dalyviams iš viso atiteks penki 200 eurų vertės, o vienam laimingajam – 500 eurų vertės dovanų kuponas į „Vytautas Mineral SPA“ Birštone. Su nugalėtojais, kurie bus išrinkti burtų keliu, jau 2023 m. sausio 16 d. bus susisiekta asmeniškai dalyvio anketoje nurodytais kontaktais.

Unija kišenėje

Pastaraisiais metais rekordiškai daugėjant atsiskaitymų mokėjimo kortelėmis, o taip pat ir vietų, kur jomis galima atsiskaityti – grynieji pinigai tampa vis mažiau patrauklia alternatyva. Ir nors šias tendencijas paspartino pandeminiai ribojimai, tačiau tokie gyventojų įpročiai, panašu, išliko ir po jos.

„Greitai kintančiame pasaulyje klientams aktualūs paprasti, aiškūs ir patogūs finansiniai sprendimai. LKU kredito kortelė „Mastercard Standard“ suteikia galimybę naudotis kortelėje esančiomis lėšomis Lietuvoje ir užsienyje, o už operacijas kita nei eurų valiuta kredito unijos netaiko papildomų valiutos keitimo mokesčių. Taip pat mokėjimo kortele galima užsisakyti viešbučio kambarį, lėktuvo bilietą. Esant poreikiui – pasinaudoti kredito limitu ar kelionių draudimo paslauga“, – teigia LCKU Verslo ir projektų vystymo departamento direktorė Jovita Platenkovienė ir primena, kad tie, kurie kortelės dar neturi, ją gali užsisakyti artimiausioje LKU grupės kredito unijoje.

„MasterCard“ – tai viena didžiausių debeto ir kredito kortelių mokėjimo sistemos operatorių, su kuria bendradarbiavimą LKU grupės kredito unijos pradėjo prieš daugiau nei 15 metų, tada pristačiusios pirmąsias LKU mokėjimo korteles privatiems klientams. 2022-ųjų pradžioje LKU grupės kredito unijos pradėjo teikti kredito korteles ir verslo klientams „Mastercard Business“, o kitais metais, planuojama, dienos šviesą išvys ir visai naujas produktas – mokėjimo kortelės fiziniams asmenims „Mastercard Debit“.