Nuo gegužės 1 d. keisis taupomųjų indėlių sąlygos

Gerbiami kredito unijos nariai,

Informuojame, kad nuo 2019 m. gegužės 1 d. yra keičiamos kai kurios Jūsų turimo Ilgalaikio taupomojo indėlio (toliau – Indėlis) sutarties sąlygos.

Iki pokyčių Jūsų Indėlis buvo neterminuotas, nuo 2019 m. gegužės 1 d. jam bus nustatomas terminas – 3 m. su automatiniu pratęsimu. Tai reiškia, kad kas 3 metus Jums bus perskaičiuojamas palūkanų normos dydis pagal pratęsimo dieną galiojančias kredito unijos palūkanų normas.

Jums taikoma palūkanų norma nesikeis. Šiuo metu galiojanti palūkanų norma Jums bus taikoma iki 2022 m. gegužės 1 d.

Kadangi Indėlis tampa terminuotu, atsiranda nutraukimo anksčiau laiko sąlyga – palūkanos yra nemokamos už 6 mėn. laikotarpį.

Taip pat keisis ir Jūsų Indėlio pavadinimas, nuo 2019 m. gegužės 1 d. jis vadinsis „Taupomasis indėlis“.

Kaip ir anksčiau, ir toliau galėsite pasinaudoti dalinio lėšų išėmimo sąlyga – turėsite galimybę per 1 mėn.  išimti lėšas ne daugiau kaip 2 kartus ir ne daugiau kaip 50 proc. nuo esamo balanso sumos.

Kaip ir anksčiau, galėsite Indėlį papildyti. Norime pranešti, kad po 2019 m. gegužės 1 d. galėsite pasirinkti ir periodinio Indėlio papildymo sąlygą: papildyti Indėlio sąskaitą pageidaujamu periodiškumu (galimi pasirinkimo variantai – kas mėnesį, kas ketvirtį, kas pusmetį, kas metus). Periodiniam papildymui galite nustatyti galiojimo laiką, bet kada jį sustabdyti, o sustabdžius ir vėl nustatyti. Jeigu su Indėliu susietoje sąskaitoje nepakaks lėšų periodiniam papildymui, ši suma nuskaitoma nebus, tad prievolės taupyti nėra. Jeigu norite pasirinkti periodinį papildymą – susisiekite su mumis.

Jeigu nesutinkate su pasikeitusiomis Indėlio sutarties sąlygomis, turite teisę per 60 dienų nuo šio pranešimo gavimo datos nutraukti Indėlio sutartį, šiuo atveju Jums bus išmokėtos visos priskaičiuotos ir sukauptos palūkanos.

Jeigu turite daugiau klausimų, susisiekite su mumis telefonu 8 (46) 210 210 arba elektroniniu paštu info@mtk.lt.

Kredito unijos „Mėmelio taupomoji kasa“

Administracija