Kredito unija „Mėmelio Taupomoji Kasa” remia kaimynų dieną.

Šį penktadienį, gegužės 27 d. visoje Europoje minima Kaimynų diena tad į uostamiesčio kiemus ir skverus vilios draugiška iškylų atmosfera bei proga vieniems kitus geriau pažinti.

Miesto gyventojai ir verslininkai nuo 18:00 val. rinksis į bendruomenės šventę įvairiose miesto vietose – Kaimynų iškyla rengiama ir tarp Naujakiemio g. 22 namo bei “Balticum” pastato esančioje pievelėje, taip pat greta Nidos g. 40 ir Kauno g. 9A namų, bei senamiesčio Dienovidžio skvere. Pernai šiame skvere debiutavusi kaimynų iškyla sulaukė kelių dešimčių aktyvių kaimynų. Šventės organizatoriai Aktyvių Klaipėdos verslininkų asociacija ir Klaipėdos senamiesčio gyventojų bendruomenė šį penktadienį tikisi Dienovidžio skvere suburti dar daugiau senamiesčio mylėtojų ir čia įsikūrusių šeimų.

Šiose šventėse vaikai taip pat gales nemokamai pašokinėti an batutų, dovanojamų bendruomeniškumą skatinančių įmonių “Balticum” ir “Mėmelio taupomoji kasa”.

Plačiau skaitykite: http://www.ve.lt/naujienos/klaipeda1/klaipeda/klaipedieciai-nekantriai-laukia-kaimynu-dienos-1465163/